Pytanie:
Czy te miski to oryginalne elementy LEGO?
Fikko3107
2013-09-12 21:13:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przeglądałem moją kolekcję filmów i natknąłem się na film z 2011 roku. Jest to część serii filmów Ninjago, w których znajdziesz wskazówki, które fajne rzeczy można zrobić ze Spinnerami. Na końcu filmu jest ta klatka, w której Cole idzie do rozłożonego stołu, aby zjeść z innymi Ninja: enter image description here

Uważam, że ta scena jest raczej urocza, ale wydaje mi się nieco zagadkowa; na początek, w jaki sposób te płytki są ze sobą połączone? Ale to nie jest moje pytanie; naprawdę nie musisz na to odpowiadać. Moje prawdziwe pytanie brzmi: czy te 6 misek to prawdziwe klocki LEGO? Wyglądają dość osobliwie i nie LEGO-y. Rozumiem, jak zrobili kubki i butelki; po prostu odwrócili kilka okrągłych klocków 1x1 i kielich. Ale co z tymi miskami? Jeśli jest to prawdziwy utwór, czy ktoś mógłby skierować mnie do zestawu zawierającego go, a jeśli nie, to jakie?

Fwiw, talerz (y) pod stołem, trzymając go razem, zostałby zasłonięty przez Zane'a (na biało).
Trzy odpowiedzi:
Kramii
2013-09-13 01:25:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Domyślam się, że są to LEGO Round Plate 1 x 1 Straight Side (numer części: 4569058 ID projektu: 6141), na które nałożono farbę, aby wyglądały jak jedzenie. Szczegóły niektórych zestawów, które je zawierają, są dostępne w BrickLink.

LEGO Round Plate 1 x 1

Tak też mi się wydawało.
Naprawdę? Wydaje mi się, że górna część jest trochę zbyt gładka, a między wargą a górą jest lekka krzywizna, a warga do dołu, która ją wygładza. Poza tym uważam, że jest mało prawdopodobne, aby projektanci majstrowali przy oficjalnych cegłach. Ale tak, obecnie jest to najbardziej prawdopodobna odpowiedź, ale najpierw zostanę przy innych opiniach.
Jeśli ktoś ma zamiar pomalować klocek LEGO na jego miarę, nie zdziwiłbym się, gdyby wyszlifował też napis.
TheBrickBlogger
2013-09-13 06:21:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myślę, że te części są pomalowane, ale chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz. W zestawach LEGO Friends znajdują się te urocze pojemniki na babeczki, które są dość podobne i nie jest wymagane malowanie. Występują w czterech kolorach i można łatwo włożyć do środka okrągłą płytkę 1x1, aby dodać „jedzenie”. Oto link: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=93082g

A oto zdjęcie, dzięki któremu możesz się zorientować, jak wyglądają (po lewej stronie, po prawej stronie górnej chłodziarki wyświetlacza):

enter image description here

Tak, moja siostra ostatnio kupiła ten zestaw, więc mam dobry pomysł, jak wyglądają. Jednak to nie do końca odpowiada na pytanie ... Ale tak, przyznaję, że są dość podobne.
franky
2017-01-08 04:43:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie, to najprawdopodobniej stadniny. Uchwyty na babeczki zostały wykonane tylko w kolorze żółtym, chociaż to zdjęcie można wyjaśnić jako niestandardowy lakier. Zwróć jednak uwagę, że `` sushi rollsy '' na zdjęciu nie mają grzbietów, podczas gdy foremki na babeczki z zestawu Friends Bakery tak.

[Przy okazji uchwyty na babeczki są dostępne w 4 kolorach] (http://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=93082g&name=Friends%20Accessories%20Cupcake%20Holder&category=%5BFriends%5D)


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...