Pytanie:
Jakich zajęć mogę się spodziewać na LEGO Kids Fest?
bakoyaro
2011-11-02 00:48:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wkrótce w mojej społeczności pojawi się LEGO Kid's Fest, ale zauważyłem, że cena wstępu jest wysoka (20,00 USD dla każdej osoby dorosłej). Jakich zajęć mogę się spodziewać dla dzieci?

Link do witryny LEGO Kids Fest

„Warto” jest dość subiektywne. Lepszym pytaniem byłoby „Jakie są tam zajęcia”.
Głosujący w dół powinni zwrócić uwagę na aktualizację pierwotnego pytania
Jeden odpowiedź:
user23
2011-11-02 10:31:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dostępne zajęcia różnią się w zależności od miasta, ale są wymienione na stronie tego miasta w sekcji „Zajęcia rozrywkowe”. Według witryny nie zmieniają się one znacząco z dnia na dzień.

Niektóre wspólne elementy wszystkich wydarzeń, które nie są regularne w innych atrakcjach Lego, to:

Creation Nation - Zbuduj własne dzieło LEGO, aby dodać je do ogromnej mapy Stanów Zjednoczonych. W ciągu kilku dni po wydarzeniu wróć na stronę internetową, aby zobaczyć zdjęcia gotowej mapy.

Duży stos cegieł - Połącz wyobraźnię dzieci z dużym stosem cegieł - więcej luźne klocki niż gdziekolwiek indziej - a efekty zadziwią Cię.

Tajemnicze budowanie muralu - dołącz do innych uczestników LEGO KidsFest i pomóż w tworzeniu gigantycznego kawałka grafiki LEGO. Złóż małą, oznaczoną kolorami płytkę z klocków LEGO i dodaj ją do tajemniczego muralu. Wraz z upływem weekendu obraz się rozwija. W ciągu następnych dni wróć na stronę internetową, aby zobaczyć zdjęcia końcowego wyniku!

Oprócz standardowych wystaw modeli, obszarów budowy, ramp wyścigowych i sklepu, znaleźć w Legoland Discovery Centers, w parkach Legoland lub w zwykłych sklepach Lego.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...