Pytanie:
Pioruny Ninjago i smoki ognia
Terix
2011-12-13 16:23:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam (aby kupić) smoka płonącego i smoka ognia z serii Ninjago. Nie interesują mnie inne części tych zestawów, po prostu szukam samych smoków.

Przeszukałem Bricklink i Ebay, aby sprawdzić, czy są sprzedawane pojedyncze smoki, ale nie mogłem ich znaleźć.

Czy ktoś ma wskazówkę, gdzie mogę kupić te smoki?

Żeby wyjaśnić, czy odnosimy się do smoków z [2507] (http://www.brickset.com/detail/?Set=2507-1) i [2521] (http://www.brickset.com/detail/ ? Ustaw = 2521-1)?
tak, smoki z tych zestawów to te, których szukam
Jeden odpowiedź:
Kramii
2011-12-13 17:40:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przychodzi mi do głowy kilka możliwości:

  1. Po prostu bądź cierpliwy. Prawdopodobnie w końcu trafią na Bricklink lub eBay.
  2. Kup całe zestawy i sprzedaj części / zespoły, które Cię nie interesują.
  3. Kup zestawy z kimś innym i podziel je na części / modele, które interesują każdego z was.
  4. Uzyskaj instrukcje i kup części, aby stworzyć smoki indywidualnie.
  5. Stwórz własne smoki z dowolnych części już masz lub możesz łatwo zdobyć.

To zależy od tego, jak bardzo chcesz smoków. Jeśli naprawdę potrzebujesz ich, sugeruję (2) może być najlepszym rozwiązaniem.

Zwykle kupuję zestaw do określonej funkcji i używam części innych (punkt 3). W niektórych przypadkach sprzedawcy LEGO w serwisie eBay dzielą zestawy na kluczowe komponenty (takie jak każdy wagon pociągu) i sprzedają każdy element po zawyżonej cenie.
Po prostu nie zbieram serii ninjago, tylko wszelkiego rodzaju smoki (szczególnie lego), więc powinienem kupować zestawy i sprzedawać to, czego nie potrzebuję
@Terix to prawdopodobnie najlepszy wybór, problem polega na tym, że smoki są zbudowane z cegieł, więc nie jestem pewien, czy ludzie będą sprzedawać je osobno. Pamiętaj, że prawdopodobnie nie będzie dla nich żadnego wpisu do BrickLink, więc będzie to trudniejsze dla sprzedawców, którzy chcieliby to zrobić. Cóż, mogą wymienić zestaw i powiedzieć „ostrzeżenie, tylko smok” lub coś w tym stylu, ale nie będzie ci łatwo to znaleźć. Więc mówię, nie licz zbytnio na opcję 1.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...