Pytanie:
Jak mogę oddzielić 1 x 1 nabój od podstawy masztu 4 x 4?
EL_DON
2019-03-28 09:01:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam dwie części, których nie mogę rozdzielić. Części, o których mowa, to:

  • 3062b: Cegła, Okrągły 1 x 1 Otwarty słupek
  • 6067: Podstawa sekcji masztu czarnej łodzi 4 x 4 x 1 2/3

1 x 1 jest przezroczysty w tym przypadku, jeśli to robi różnicę (myślę, że rodzaj plastiku jest inny dla przezroczystych elementów).

Środek masztu podstawa pasuje ciasno do wnętrza masztu 1 x 1. Zewnętrzna ściana podstawy masztu blokuje dostęp do dolnej krawędzi masztu 1 x 1. W dolnej części podstawy masztu jest otwór, ale jest na tyle wąski, że jeśli próbuję się przykleić antena 3957 przez nią, czubek anteny nie dotyka górnej krawędzi po wewnętrznej stronie rundy 1 x 1. Próbowałem ścisnąć górną część 1 x 1 i poruszyć nią, ale jest za ciasna.

Oddziel:

enter image description here enter image description here

Zmontowane:

enter image description here

[Przeźroczyste elementy są wykonane z innego plastiku.] (Https://bricks.stackexchange.com/questions/191/what-kind-of-plastic-are-lego-bricks-made-of) Jak pamiętam, przezroczysty te mają tendencję do mocniejszego przylegania, zwłaszcza do innych przezroczystych kawałków.
Jeden odpowiedź:
VolleyJosh
2019-03-29 00:42:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

A co powiesz na wyprostowany spinacz wciśnięty od dołu przez otwór w maszcie? Możesz najpierw włożyć mały kawałek papieru, aby zaczepił się o 1x1 przy wyjściu.

Sukces. Spinacz chwyta krawędź zgodnie z oczekiwaniami. Musiałem spróbować dwa razy. Myślę, że drugie pchnięcie było z innej strony.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...