Pytanie:
Czy w jakimś zestawie było dużo gładkich płytek 1x2 ze wskaźnikami?
David C
2017-11-04 00:32:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

enter image description here

Płytka gładka 1x2 z czerwonym wzorem 82 i żółto-białymi wskaźnikami

Odziedziczyłem trochę LEGO i, o dziwo, ma 28 kawałki powyższej płytki. Czy istnieje zestaw, który wykorzystuje dużo tych płytek?

Nie mogę znaleźć niczego, gdy jest używane więcej niż 1 lub 2 z nich.

Podany przez Ciebie link wystarczył, abym uznał to za miarodajną odpowiedź. Mogli kupić je ze ściany z przypadkowych klocków ze sklepu LEGO lub dostać partię z BrickLink lub sprzedawcy na konwencie LEGO.
Nie jestem pewien, jak udało mi się dodać ten link - pomyślałem, że właśnie skopiowałem opis, który był ze zdjęciem, które znalazłem w sieci!
Przejdę przez listę, którą dostarczył link, wydaje mi się, że wiele, które mam, to wiele fragmentów niekompletnych zestawów, więc próbuję rozwikłać każdą tajemnicę. Jestem skłonny myśleć, że 28 elementów jest częścią zestawu, ponieważ większość innych bitów wydaje się tworzyć zestawy. Ale możesz mieć rację, może być losowo. Miałem tylko nadzieję, że ktoś rozpozna tak dużą liczbę tych kawałków jako rzucającą się w oczy część pewnego zestawu. Mimo wszystko dzięki za komentarze
@David C; Zmieniłem Twoje pytanie i dodałem link
Jeden odpowiedź:
Aziraphale
2017-11-15 18:58:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie. :)

Sprawdziłem kilka kafelków „wzorców mierników”. Nie ma zestawu zawierającego więcej niż 3 z nich.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...