Pytanie:
Zalecenia IDE dotyczące programowania EV3
freefaller
2014-07-06 21:44:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy ktoś ma jakieś zalecenia dotyczące programowania jednostki EV3 bez GUI?

Jestem pod wrażeniem oprogramowania LabVIEW, ale jako profesjonalny programista C # i VB.Net (z doświadczeniem w C, C ++ ), Uważam, że implementacja złożonej formuły matematycznej jest powolna i trudna.

W szczególności uwielbiam zdolność LabVIEW do przenoszenia i uruchamiania (i skutecznego debugowania) programów bezpośrednio do bloku za pomocą BlueTooth, więc z taką możliwością byłby idealny.

Wszelkie sugestie byłyby bardzo mile widziane.

Pięć odpowiedzi:
David Lechner
2014-07-06 23:59:36 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ponieważ jesteś C # pro, polecam MonoBrick. Wiem, że mają wtyczkę do Xamarin Studio / MonoDevelop, która umożliwia zdalne debugowanie. Nie jestem pewien, czy mają jeszcze jeden dla Visual Studio.

Istnieje również EV3Basic, które jest IDE, które pozwala programować EV3 używając języka programowania BASIC. W przeciwieństwie do większości innych języków programowania innych firm, ten faktycznie korzysta z oficjalnego oprogramowania EV3.

Dzięki - ciekawie wygląda ... Zbadam, kiedy będę miał wolną chwilę, która niestety nie nastąpi w najbliższym czasie. Dziękuję za Twój czas :-)
Może powinienem był zajrzeć na stronę nieco wcześniej - nie zdawałem sobie sprawy, że potrzebujesz zapasowej karty SD (której, mimo że jestem profesjonalistą, tak naprawdę nie mam) ... no cóż, będę musiał trochę poczekać
a3f
2016-06-09 14:01:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Napisałem wtyczkę Eclipse CDT (C / C ++), która pozwala tworzyć projekty i kompilować / przesyłać / pobierać je. Sprawdź to!

EV3 ma uruchomiony gdbserver, więc możesz połączyć się z nim z Eclipse. Wtyczka jednak tego nie automatyzuje. (Może chcesz to naprawić?;)

JAsVAp
2014-10-07 23:14:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Udostępniłem IDE na prostej wibsite pod następującym adresem:

http://jasvap.somee.com (użyj tego, aby zobaczyć zrzut ekranu)

Jeśli powyższy link nie działa, możesz go pobrać z mojego dysku OneDrive (preferowane):

http://1drv.ms/1yJi3cp (użyj aby pobrać program)

Przeczytaj plik README.txt, który pojawi się po uruchomieniu programu !!!

Mam nadzieję, że Ci się spodoba,

Steven Persyn

Matt
2016-09-01 19:12:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Użytkownicy komputerów Mac, pracowałem nad Robotary, opartym na Swift środowisku IDE do programowania zarówno NXT, jak i EV3.

Ma uzupełnianie kodu oparte na kompilatorze, podświetlanie składni, Debugger oparty na LLDB, obsługa Bluetooth i USB, różne przykłady, dokumentacja i różne narzędzia (menedżer plików, kopia lustrzana ekranu itp.).

link wygląda na uszkodzony ...
ihatetoregister
2020-01-23 23:17:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podoba mi się EV3 Swift dla iPada. Nie jest w 100% ukończona, ale spełnia swoje zadanie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...