Pytanie:
Aplikacja Mindstorms EV3 PC nie ładuje się
patter88
2015-01-06 08:37:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zainstalowałem aplikację Mindstorms EV3 na MS Windows 7 Home Premium v6.1 (kompilacja 7601: Service Pack 1) i ciągle otrzymuję ten sam komunikat o błędzie podczas uruchamiania.

Pojawia się białe okno z następującym :

LEGO MINDSTORMS EV3 wykrył problem podczas uruchamiania aplikacji. Naciśnij przycisk OK, aby zamknąć aplikację i uzyskać więcej informacji na temat rozwiązania problemu.

Jest tylko jeden przycisk „OK” do naciśnięcia, a następnie uruchamia przeglądarkę internetową z linkiem do strony lego, którego nie można znaleźć.

Sprawdziłem z pomocą techniczną Lego i zasugerowali, że problem dotyczy MS Silverlight, którego odinstalowałem i ponownie zainstalowałem wraz z aplikacją EV3 ... wszystko bez skutku.

Jakieś pomysły?

Mam ten sam problem, czy znalazłeś rozwiązanie?
Ku mojemu zdziwieniu ponowne zainstalowanie Silverlight rozwiązało problem w systemie .Windows 10)
Trzy odpowiedzi:
LazyDave76
2015-12-30 19:30:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Miałem ten problem z Windows 10. Zainstalowanie najnowszego Silverlight stąd: https://www.microsoft.com/getsilverlight/Get-Started/Install/Default.aspx załatwiło sprawę

Działa to również w przypadku naprawy systemu Mac OSX
Alberto Santos
2015-01-06 17:47:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wypróbuj ten przewodnik, który znalazłem na stronie LEGO Education: https://education.lego.com/en-us/support/mindstorms-ev3/software-launch-issues

DEVA
2017-08-10 20:13:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli program się otwiera, ale ładowanie pojawia się przez cały czas, po prostu otwórz nowy program i zapisz go ... i otwórz ponownie, zadziała.

To jest usterka.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...