Pytanie:
Lista prototypów lub niewydanych motywów
jncraton
2013-01-08 06:10:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niedawno odkryłem niewydany motyw „Seatron”, szukając pomysłów na budowę. Po kilku poszukiwaniach znalazłem również niepublikowany motyw Europa, który wydaje się być osadzony w XVIII wieku i zawiera elementy zarówno Castle, jak i Pirates.

Czy są inne niewydane lub prototypowe motywy i zestawy?

Jeden odpowiedź:
Ambo100
2013-01-08 23:26:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Brickipedia (A.K.A. lego.wikia.com) podaje listę niewydanych zestawów i motywów w formie artykułu i kategorii artykułów. Wymienia CYBOTS i Europa oprócz Seatron, chociaż nie ma gwarancji, że lista jest kompletna.

CYBOTY”

Cybot prototype from http://faberfiles.blogspot.com/2012/04/beginning-birth-of-ball-joint.html

Zawiera figurki przedstawiające zarówno System, jak i pierwsze części przegubu kulowego TECHNIC. Powstało kilka modeli prototypowych, ale ostateczne wersje nie zostały wykonane. Motyw ten powstał głównie w celu przetestowania pierwszych przegubów kulowych LEGO, które zostały później wykorzystane trzy lata później w motywie Slizer.

Europa

enter image description here

Akcja rozgrywa się w XVIII wieku. Najbardziej prawdopodobnym powodem, dla którego motyw nie został wydany, jest to, że był zbyt blisko zarówno Castle, jak i Pirates, obydwu bardzo podobnych.

Seatron enter image description here

Temat zostałby osadzony na obcej planecie z podwodnymi astronautami. Wiele nowych części i kolorów kolei jednoszynowej zostało stworzonych dla tego motywu, ale kiedy kolejka jednoszynowa Futuron nie zarabiała pieniędzy, rozwój Seatron został zatrzymany.

Nienazwane prototypy

Oto kosmiczny motyw wykorzystujący fiolet i trans neonową zieleń z 1989 roku:

Purple + Trans neon green space

I kolejny kosmiczny prototyp z 1989 roku z charakterystyczną kolorystyką używając zarówno jasnego, jak i ciemnoszarego z elementami trans-czerwonymi (ciemnoszary byłby wówczas nowym kolorem):

Red and gray space

Brickipedia ma podobną listę dla zestawów prototypów i motywów.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...