Pytanie:
Z jakiego zestawu BIONICLE pochodzi ta maska?
LegoSonicBoy
2011-10-28 04:33:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie odkryłem dość bogaty zapas półrzadkich masek Wielkiego Kanohi. Nigdy nie wiedziałem, że je zebrałem! W każdym razie, wśród nich była ta przezroczysta Kaukau (Wielka Maska Oddychania Wodą):

Możesz rozpoznać tę maskę w przezroczystym niebieskim kolorze jako noszone przez Toa Gali i niektórych Ga-Matoran (w szczególności Hahli) na Mata Nui.

Ale to, co mnie przytłacza w tej masce, to fakt, że jest nie niebieski; jest bezbarwny . Sprawdziłem w Peeron, ale nie wymienia tego jako jednego z kolorów, w których wystąpił.

Czy ktoś wie, z jakiego zestawu BIONICLE może pochodzić ta maska?

Jeden odpowiedź:
#1
+10
LegoSonicBoy
2011-10-28 04:37:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Znalazłem odpowiedź, kiedy pisałem to pytanie, ale piszę pytanie i odpowiedź tylko dla dibów na tagu ;)

Strona Peeron dla tej maski, do której właśnie utworzyłem łącze, zawiera numer części jako 32571 . Wyszukuję numer części i trafiam na stronę Brickipedia dotyczącą tej części. Przewijając w dół, znajduję źródło:

Przezroczysty:

Najwyraźniej znalazłem tę maskę wraz z licznymi brązowymi i srebrnymi maskami Wielkiej Kanohi w jeden z tych zestawów masek.

Ciekawostka: ten bezbarwny Kaukau został zaprojektowany do noszenia przez Toa Kopakę, a prawdopodobnie także Ko-Matoranina. Wiadomo, że Toa posiadali tę maskę w BIONICLE Chronicles 1: Tale of the Toa, ale nie jest do końca jasne, czy jest to część kanonu. O ile wiem, nie ma żadnego imieniem Ko-Matoranina z tą maską.

Zapraszam do samodzielnej opieki nad tagiem :-)


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...