Pytanie:
Co mogę zrobić, aby naprawić luźne połączenie szyi / głowy z minifigurkami?
jfyelle
2011-10-27 22:05:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na minifigurkach mam kilka luźnych stawów szyi. Jak mogę je naprawić? Jakieś sugestie?

Super klej. Gwarantuję, że głowy twoich minifigów już nigdy nie odpadną. A jeśli tak, zapłacę ci 100 000 $.
-1
Cóż, w takim razie zawsze jest metoda „wsadzić szyję do ognia, a następnie zdjąć i założyć głowę naprawdę szybko”.
To okropne!
Odrzuć je (mogę podać ci mój adres) i kup nowe.
zanim zamieni się w święto trolli, przeprowadzę test na płynnym papierze i dam znać, czy mam zamiar wysłać Ci moje torsy pocztą.
Trzy odpowiedzi:
#1
+13
Erik Olson
2011-10-27 22:38:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W dawnych czasach minifigurki miały odrobinę farby na szyi. Nie wiem, czy to było w tym celu, ale z czasem z czasem by to minęło. Możesz pomalować lakierem do paznokci lub akrylem na szyję, aby wzmocnić to połączenie. Przed nałożeniem rozcieńczyć akryl (na bazie wody).

To prawdopodobnie lepsze rozwiązanie niż papier w płynie (chyba zbyt gruby)
Plama farby z pewnością służyła wyrównaniu, tak aby maszyny, które dodały ramiona, wiedziały, która strona jest z przodu. W każdym razie dodanie niewielkiej warstwy farby (korektor w płynie też może działać) powinno rzeczywiście załatwić sprawę.
#2
+4
Yog Sothoth
2012-08-03 08:16:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie mów nikomu, ale użyłem kleju do nakładania pędzlem, aby nałożyć cienką warstwę na kark. Następnie pozwalam mu całkowicie wyschnąć i dobrze trzyma głowę. W końcu to minie. Jest tańszy niż lakier do paznokci i bardzo trudny do zobaczenia.

#3
  0
AtlasEntity
2019-07-12 21:01:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Poleciłbym uzyskać przezroczysty lakier do paznokci i pokryć nim szpilkę lub otwór. Zrobiłem to wcześniej i naprawdę działa. Niewielka przeszkoda polega na tym, że naturalne wyschnięcie zajmuje 5 minut lub 2 minuty, jeśli zastosujesz co2 (wdychaj lub susz, aż wyschnie, aby skrócić czas oczekiwania do 2 minut). Zrobiłem to na Kai i działa dobrze.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...