Pytanie:
Jakie jest popularne wyzwanie polegające na jak najszybszym rozwiązaniu kostki Rubika za pomocą klocków LEGO?
jfyelle
2011-10-27 17:48:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Widziałem filmy przedstawiające ludzi biorących udział w wyścigu o jak najszybsze rozwiązanie kostki Rubika za pomocą robotów LEGO Mindstorm.

Czy możesz podać informacje, czy organizowany jest konkurs i kto jest w nim zaangażowany? Jak wygląda proces badań / projektowania? Czy jest jakiś sponsoring? Jaka jest uzyskana wydajność?

Jeden odpowiedź:
#1
+11
oezi
2011-10-27 18:01:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie ma „wyścigu”, ponieważ zostało to rozwiązane wiele razy przez różnych ludzi ( rozwiązanie kostki Rubika nie jest takie trudne). wystarczy spojrzeć na CubeStormer (lub lepiej, CubeStormer II).

Widziałem też plany budowy i programy dla takiej kostki -solver (nie dokładnie ten połączony). Jeśli chcesz coś takiego odbudować: dodam linki, gdy tylko je znajdę.

EDYTUJ:
Zgodnie z obietnicą jest Tilted Twister z planami budynków online. Zobacz to w akcji w tym filmie na YouTube. Jest to bardzo powolne w porównaniu do CubeStormera, ale wygląda na to, że można go zbudować przy użyciu tylko pakietu NXT2.0 i nie wymaga tysięcy części i wielu drogich bloków logicznych NXT.

Błagam co innego :) Wyścig o obniżenie czasu układania kostki wciąż trwa. http://gizmodo.com/5850505/rubiks-solving-cubesolver-ii-finally-bests-humanity Plany dotyczące przechylonego twistera w Twojej odpowiedzi są niesamowite!
Tilted Twister jest świetny!


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...