Pytanie:
Jakie zmiany wprowadzono w Maersk blue?
Kramii
2011-10-27 10:35:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czytałem, że LEGO niedawno zmieniło kolor na niebieski Maersk. Czy to prawda? Jeśli tak, dlaczego wprowadzili zmianę?

Byłem częścią tego zespołu, który pracował nad projektem. Zrobię razem kilka uwag dotyczących kolorów, zmian, decyzji związanych z wprowadzaniem zmian itp. Kilka odpowiedzi powyżej było bardzo dobrych. Czy jest sposób, aby zamieścić tutaj niektóre z naszych oryginalnych notatek z projektu? Chętnie się podzielę. Tks, Dav
Cześć @davis-lipis i witaj w Bricks. Nie martw się o poprzedni post - byłbym bardzo szczęśliwy, gdybyś podzielił się tym, co wiesz, i więcej niż szczęśliwy, mogąc Ci pomóc. Zapewniamy hosting obrazów tutaj w StackExchange, jednak myślę, że potrzebujesz co najmniej 10 punktów reputacji, aby je dodać na początku. Jeśli edytujesz swoją odpowiedź, podając jak najwięcej szczegółów i jeśli to możliwe / potrzebujesz linku lub dwóch do niektórych zdjęć, jestem pewien, że jedno z nas może je edytować w tekście.
Jeden odpowiedź:
#1
+15
Joubarc
2011-10-27 11:27:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Biorąc pod uwagę, że kolor został stworzony specjalnie i wyłącznie dla zestawów Maersk, jest bardzo mało prawdopodobne, aby go zmienili. Większość ludzi wydaje się zgadzać się, że ten sam kolor został użyty we wszystkich zestawach statków Maersk.

To powiedziawszy, musisz również wziąć pod uwagę to, nawet jeśli LEGO nigdy nie zamierzało zmieniać kolor, małe różnice w odcieniu są zawsze możliwe (czerwony i fioletowy są na to znacznie bardziej podatne). Również w przypadku Maerska LEGO wykorzystało cały zapas w 2006 roku i powiedział wówczas, że z tego powodu nie wyda ponownie zestawów Maersk. Jednak Maersk zdał sobie sprawę, że popyt jest wysoki (LEGO rozważyło w pewnym momencie stworzenie wersji dla statków w zupełnie innym kolorze) i zgodził się na późniejsze wykonanie przez LEGO nowej partii. W efekcie są to różne partie, oddzielone kilkoma latami, co oznacza, że ​​każda zmiana odcienia będzie bardziej prawdopodobna, niż gdyby pojawiała się stopniowo w czasie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...