Pytanie:
Czy firma LEGO sprzedaje pojemniki organizacyjne z klocków LEGO?
Keen
2011-10-26 23:25:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możliwy duplikat:
Jakie są opcje przechowywania?

Czy istnieje oficjalny magazyn klocków LEGO i dostępne pojemniki organizacyjne? Jeśli nie, to jakie są dobre opcje innych firm? Chcę odejść od posiadania dużych plastikowych pudełek wypełnionych klockami LEGO, które wymagają ode mnie przekopywania się, i szukania sposobu na szybki dostęp do konkretnych klocków, których potrzebuję podczas budowy.

Oto najlepsze pojemniki, z których korzystałem: http://www.harborfreight.com/24-divider-storage-container-94458.html - Wysuwane pojemniki są kłopotliwe, gdy chcesz mieć osobny element jako Ty trzeba go szukać.
@Pubby8 Proszę dodać to jako odpowiedź.
[Podobne pytanie?] (Http://bricks.stackexchange.com/questions/122/what-are-some-storage-options)
@daviesgeek Tak, zamknę moje pytanie jako oszustwo.
Jeden odpowiedź:
#1
+12
Joubarc
2011-10-26 23:41:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Firma LEGO rzeczywiście regularnie wydaje rozwiązania w zakresie przechowywania. Mogą być świetne dla dzieci (najnowsze mają kształt cegieł), ale nie oszukujmy się, dla poważnych fanów są w większości bezcelowe. I drogie.

W zależności od rozmiaru kolekcji i metody sortowania (co jest kolejną debatą, ale pamiętaj, aby najpierw sortować według formularza, a nie według koloru), będziesz chciał to zrobić -stojaki do przechowywania (te z dużą ilością plastikowych szuflad) lub cokolwiek zechcesz. Jeśli korzystasz z szuflad, upewnij się, że są one przezroczyste lub miej naklejkę z wizerunkiem części na nich. (Projektanci LEGOland przyklejają jeden egzemplarz rzeczywistej części).

Niektórzy po prostu kupują przezroczyste pudełka, próbują znaleźć sklep, w którym sprzedają je hurtowo (na przykład po 100 sztuk), zapytaj firmę cateringową, gdzie znajduje na przykład jego.

Będzie to wymagało trochę eksperymentów, więc nie kupuj zbyt drogiego przedmiotu, zanim upewnisz się, że jest odpowiedni dla Ciebie.

Jakieś sugestie dla sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii?
Wydaje się, że AKRO ma [rodzaj kontenerów] (http://www.akro.co.uk/plastic_takeaway_containers- (9766) .php), które miałem na myśli, ale to tylko od 5 minut wyszukiwania w Google, nie mieszkam w Wielka Brytania.
Te przezroczyste plastikowe pojemniki AKRO są powszechnie używane w Wielkiej Brytanii na wynos (na wynos?)! Nigdy wcześniej nie myślałem, żebym mógł ich do tego użyć.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...