Pytanie:
Gdzie powstają części LEGO?
fredley
2011-10-26 20:44:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy wszystkie części LEGO są produkowane w jednej fabryce, czy też w wielu fabrykach? Gdzie to jest / gdzie oni? Jeśli jest ich kilka, czy są różne fabryki dla różnych części / zestawów, czy też wszystkie fabryki produkują wszystkie części?

To znaczy, nie jest wydobywany?
Trzy odpowiedzi:
#1
+21
mikl
2011-10-26 20:49:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO produkuje klocki w następujących fabrykach: Billund w Danii, Nyíregyháza na Węgrzech i Monterrey w Meksyku.

Ponadto ma inny zakład w Kladno w Czechach, który zajmuje się malowaniem i pakowaniem niektórych cegieł produkowanych w Danii i na Węgrzech.

Centrala w Danii jest nadal miejscem, w którym odbywa się większość rozwoju R&D i produktów.

http://bricks.stackexchange.com/questions/49/are-lego-minifigs-arms-supposed-to-come-off/162#162 mówi, że w Chinach jest też fabryka do określonych rzeczy, więc ta odpowiedź nie jest cała historia lub ta odpowiedź jest zła ...
Magnesy, długopisy, zegarki i tym podobne zostały wyprodukowane w Chinach. Te części są czasami wykonane z innych tworzyw sztucznych niż reszta linii. Kolekcjonerskie minifigurki również mówią: Made in China.
Oprócz zestawów do budowania, Lego oferuje wiele produktów, w tym między innymi torby, długopisy, kostiumy, kubki itp. Rzeczywiste zestawy do budowania są produkowane zgodnie z odpowiedzią Mikl.
Wydaje mi się, że kolekcjonerskie minifigurki są wykonane w Chinach.
Jestem prawie pewien, że to te zdzierające firmy. Jeśli projekt figury jest błyszczący, najprawdopodobniej jest to podróbka. Powinieneś także poszukać logo Lego.
#2
+2
Caleb
2012-01-22 11:54:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

National Geographic Channel ma serial o nazwie Ultimate Factories. Tak się składa, że ​​odcinek, który wyemitowano dziś wieczorem, dotyczył fabryki LEGO w Billund. Program dotyczy również procesu produkcji LEGO, rozwoju produktu i sieci dystrybucji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, gdzie i jak powstają części LEGO, nie mogłeś zrobić nic lepszego niż obejrzenie tego odcinka. Jestem pewien, że wkrótce pokażą to ponownie - sprawdź lokalne programy telewizyjne.

#3
-2
lojugyugyu
2012-01-20 16:53:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGO jest produkowane i było produkowane w wielu krajach. Dania, Węgry, Szwajcaria, Szwecja, Austria, Polska, Indonezja, Włochy, Niemcy, Czechy, Chiny i Meksyk :)To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...