Pytanie:
Jak mogę zbudować pistolet Lego w skali ludzkiej?
jfyelle
2011-10-27 21:59:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Chciałbym zbudować broń pociskową Lego. Czy są dostępne jakieś projekty? Czy można zrobić magazynek na amunicję i mechanizm samoczynnego przeładowania? Czy powinienem używać gumek jako amunicji, czy są projekty, które odpalają klocki Lego?

Strzelisz sobie w oko!
Trzy odpowiedzi:
#1
+14
oezi
2011-10-28 13:53:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Dostępnych jest kilka książek, które zawierają instrukcje budowania (nie posiadam żadnej z nich, ale wybrałbym najnowszą):

aby odpowiedzieć na Twoje pytanie dotyczące magazynów / mechanizmów przeładowywania: obejrzyj ten film z YouTube, który szczegółowo przedstawia taki mechanizm (chociaż trochę trudno dostrzec szczegóły).

Dodatkowo książka o Prostej mechanice LEGO Technic może być również dla Ciebie interesująca, jeśli chcesz spróbować zbudować własną broń zamiast po prostu „kopiować” szczegółową instrukcję.

Jest nowy: „[The BrickGun book] (http://www.brickgun.com/)” - zobacz [tę recenzję w Brickset] (http://www.brickset.com/news/article/?ID = 6566)
#2
+6
Joubarc
2011-10-27 22:36:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W książce „ Zakazane LEGO” jest kilka, możesz też zajrzeć na ten temat w YouTube

Jestem właścicielem tej książki i jest dość nieaktualna. Pojemnik na akumulator 9 V z 2 przełącznikami wymagany do zasilania „pistoletu” jest rzadkim znaleziskiem. Ostatnio był sprzedawany jako część zestawu 4094 [Motor Movers] (http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=4094-1) w 2003 roku
Warto również wspomnieć, że model wymagał zmodyfikowanych i innych elementów niż Lego, więc nie był w pełni zbudowany z klocków. Youtube to dobre miejsce do poszukiwania inspiracji.
#3
+6
Olantigh
2013-02-27 18:51:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje książka pod tytułem „ LEGO Heavy Weapons” autorstwa Jack Streat, która została wydana przez No Starch Press i można ją kupić za około 15 funtów na Amazon.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...